Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 18, 2022 in Reklama i marketing |

Czy musisz mieć reklamę w internecie?

W czasach, gdy coraz więcej klientów robi zakupy i bada produkty online, firmy muszą uznać znaczenie marketingu internetowego. Dowodów na to, jak jest skuteczny jest wiele i każdy przedsiębiorca może zacząć rozwijać swój biznes w zupełnie nowy sposób. Wraz z rozwojem technologii niezwykle istotne jest, aby mieć skuteczny plan marketingu internetowego, ponieważ to najlepsze narzędzie pomocne w dalszym rozwoju firmy.

Jak wybrać agencję?

Obecnie na rynku nie brakuje agencji, świadczących usługi z zakresu marketingu internetowego. Jednak bardzo często zdarza się, że niektóre z nich obiecują przysłowiowe złote góry, ale efektów jakoś nie widać. Wśród licznych agencji na wyjątkową uwagę zasługuje jedna – SeoPilot, która na rynku jest obecna od 2010 roku i stanowi część międzynarodowego projektu, jest oficjalnym partnerem Google i dostarcza najnowocześniejsze narzędzia, pozwalające prowadzić skuteczną reklamę w internecie. To, co w szczególny sposób wyróżnia SeoPilot, to pełna automatyzacja usług, która przejawia się np. poprzez wyeliminowanie pracy z doborem kluczowych fraz w tekstach ogłoszeń. Ale to nie wszystko. Platforma https://www.seopilot.pl udostępnia różne metody reklamy, ale wszystkie są dostępne w jednym miejscu, a podejmując współpracę z agencją, wszystkie usługi są ujęte na jednej fakturze. Dodatkowymi korzyściami są bezpłatne webinary, różnego rodzaju artykuły na temat reklam internetowych, poradniki i słownik SEO czy checklista, pozwalająca przeprowadzić samodzielny audyt pod kątem pozycjonowania i optymalizacji.

Korzyści wynikające ze współpracy z SeoPilot

Firma posiada wiele lat doświadczenia zarówno w SEO, jak i w SEM i gwarantuje najwyższą jakość usług. Głównymi klientami są małe i średnie przedsiębiorstwa, dla których agencja przeprowadziła setki skutecznych kampanii reklamowych. Podejmując współpracę z SeoPilot można liczyć na szereg korzyści:

  • Content Marketing – dzisiaj podstawą marketingu internetowego są wysokiej jakości, unikatowe i angażujące treści, które pozwalają na zbudowanie silnej i rozpoznawalnej marki,

  • Google Ads – każdego dnia miliony ludzi na całym świecie szukają produktów i usług poprzez wyszukiwarkę, dlatego firma powinna być widoczna,

  • Pozycjonowanie – obecnie trudno sobie wyobrazić, żeby jakakolwiek strona internetowa żyła własnym życiem, porzucona gdzieś w czeluściach sieci. Pozycjonowanie gwarantuje wysokie miejsce w wyszukiwarkach, dzięki czemu można dotrzeć do ogromnej liczny potencjalnych klientów,

  • Copywriting – żadna strona internetowa nie może istnieć bez wartościowych treści i oryginalnych opisów produktów czy usług. Dobry copywriting znacznie pomaga w pozycjonowaniu, odpowiedni dobór fraz kluczowych, firmowy blog… to wszystko przekłada się na sukces i wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Podsumowanie

Platforma stworzona przez SeoPilot umożliwia pozycjonerom szereg bezpłatnych funkcji, a także dodatkowe możliwości w postaci systemu, który automatycznie generuje frazy kluczowe dla konkretnej strony lub e-sklepu, a także generuje statystki dla tych fraz. W pozycjonowaniu bardzo ważną rolę odgrywają linki, a system SeoPilot sprawdza je pod kątem wszystkich słów kluczowych, a jeśli zajdzie taka potrzeba, to zamieni na inne, lepsze i skuteczniejsze.