Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sie 22, 2023 in Reklama i marketing |

Koszulki z własnym nadrukiem, czyli tani sposób na promocję firmy

Nie od dziś wiadomo, że promocja firmy jest bardzo ważna. Problem jednak w tym, że skuteczna kampania reklamowa to cel trudny do osiągnięcia. Zwłaszcza gdy ma się do dyspozycji niewielki budżet. Czy firmowe koszulki z własnym nadrukiem to dobry pomysł? Sprawdźmy.

Tanie koszulki z logo firmy w dowolnej kolorystyce

Na początek trzeba zauważyć, że produkcja własnych koszulek wcale nie musi być droga. Nie trzeba też znać tajników rzemiosła. Dziś można zamówić koszulki z własnym nadrukiem tanio i bez wychodzenia z biura. Wszystko jest już gotowe w internecie. Dostępna technologia umożliwia szybki druk nawet skomplikowanych wzorów. Nie zapomnijmy o kolorach, które wcale nie muszą ograniczać się do podstawowej palety barw, choć czarno-białe logo to klasyk elegancji. Niemniej wszystko zależy od osobistych preferencji tak naprawdę.

W każdym razie własne produkty reklamowe mogą mocno wesprzeć kampanię promocyjną firmy. Z jednej strony koszulki sportowe z logotypem nadają się w sam raz jako podarunek dla partnerów biznesowych. Z drugiej ­­– to także dobry pomysł na gifty dla klientów, których chce się docenić za lojalność. W rezultacie dostaną oni coś za darmo, a jednocześnie będą promować daną markę za każdym razem, gdy założą koszulkę. Tym oto sposobem tanie koszulki online stają się mobilną platformą reklamową.

Wysokiej jakości koszulki męskie dla fanów

Dobre koszulki z własnym nadrukiem to w gruncie rzeczy nic nowego w przemyśle muzycznym. Kapele rockowe, koncerty, festiwale – fani muzyki na całym świecie lubią koszulki wykonane w sam raz pod ich upodobania. Jednak czemu inne gałęzie miałyby nie korzystać z takiej promocji? Bar w centrum miasta bezproblemowo mógłby w ten sposób prowadzić konsekwentne utrwalanie marki w świadomości klientów. Dokładnie to samo można by powiedzieć o klimatycznej kawiarni przy teatrze, dajmy na to, gdzie można kupić sympatyczne koszulki z nadrukiem.

Naturalnie, obsługa takich miejsc mogłaby je nosić i często tak bywa. Jednakże właściciele lokali zwykle nie sprzedają takich pamiątek i tym samym popełniają taktyczny błąd marketingowy. Jak wspomnieliśmy wcześniej, dowolny nadruk na T-shircie to mobilna reklama uliczna. Fani danego baru lub kawiarni mogą ją rozprowadzać za darmo… wcześniej kupując coś w lokalu. Czy to nie jest genialne?

Kreator koszulek online

Jak wykonać koszulkę z własnym nadrukiem? Wirtualny kreator koszulek stanowi odpowiedź. Wiele stron oferuje szeroki wybór kolorów i fasonów. Zamówienie pozwala również określić miejsce, w którym ma się znaleźć nadruk lub haft komputerowy z logo firmy. Może to być zatem na piersi, na plecach czy na kołnierzyku, jeśli mowa o koszulce polo. W każdym razie trudno sobie wyobrazić łatwiejszy sposób na koszulki z własnym nadrukiem. Można dzięki temu zaoszczędzić sporo czasu, a także pieniędzy.

Ile kosztują koszulki z własnym nadrukiem?

Sama baza, czyli koszulki damskie dla firm to koszt ok. 14 zł od sztuki. Mowa tu o najprostszych modelach z bawełny. Ceny wyglądają podobnie w przypadku produktów męskich. Do tego należy doliczyć nadruk, który jest już kwestią indywidualną. Wymaga osobnej wyceny. W związku z tym trudno podać jakąś przykładową kwotę.

Do T-shirtów warto dorzucić czapki z nadrukiem firmy, które można rozdawać (lub sprzedawać) w komplecie, jak i osobno. Niemniej zestaw zawsze lepiej się prezentuje niż pojedynczy element. Najtańsza czapka firmowa to koszt od ok. 6 złotych wzwyż. Czyli za 20 zł można już mieć zgrany duet. Wystarczy dodać logotyp i tania reklama uliczna gotowa.